O nas

Nazywam Robert. Wraz z moją żoną Kasią prowadziliśmy zwyczajne życie, jedliśmy standardowe jedzenie i używaliśmy standardowych kosmetyków... do czasu gdy urodziła nam się córeczka Ania. Postanowiliśmy wtedy żyć bardziej zdrowo. Niestety, pomimo podjętych kroków, było nam coraz ciężej - Ania miała niekończące się kolki, a my czuliśmy się wiecznie wykończeni. U Kasi lekarze wykryli niedoczynność tarczycy, wróżyli nawet Hashimoto. Oznaczałoby to branie tabletek do końca życia. Mnie trapiły alergie wziewne i pokarmowe, wieczne bóle głowy oraz przewlekłe zmęczenie. Wszystkie te rzeczy przyczyniały się do ciągłego pogarszania się naszego samopoczucia i postępującego wycieńczenia naszych organizmów. Niestety lekarze nie potrafili rozwiązać naszych problemów. Pomimo bezsilności współczesnej medycyny nie poddaliśmy się i postanowiliśmy wziąć sprawę w swoje ręce.

W wielkim skrócie po latach czujemy się lepiej niż kiedykolwiek. Ciągle walczymy o zdrowie. Do naszych działań zmierzających ku jego poprawie używamy najwyższej jakości, jak najbardziej naturalnych suplementów, które niestety nie były dostępny w Polsce - musieliśmy je sprowadzać z zagranicy, nierzadko ze Stanów Zjednoczonych. Pomyśleliśmy, że na pewno jest więcej ludzi w sytuacji takiej jak my, dlatego postanowiliśmy ułatwić Wam dostęp do najlepszych, naturalnych suplementów, których sami używamy. Stąd wziął się pomysł uruchomienia sklepu.

Pierwszymi suplementami, które oferujemy, są produkty firmy Rosita Real Foods. Sukcesywnie będziemy wprowadzać do oferty naszego sklepu inny równie wysokiej jakości artykuły.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl