Darmowa dostawa od 190 zł. Rabat do 6%. Szczegóły tutaj.
PRZYJRZYJ SIĘ JAKI WPŁYW NA ŚRODOWISKO MAJĄ KAŻDE TWOJE ZAKUPY PRODUKTÓW RAW NATURE

 

 

Firma Raw Nature naprawdę wierzy, że opakowania, które stosuje, są tak samo ważne jak naturalne składniki, które wykorzystuje w swoich produktach. Zastosowanie kartonowych opakowań promuje zrównoważony rozwój, aby zmniejszać ślad węglowy i odciążyć naszą planetę. Ponadto za każdy zakup produktów Raw Nature firma sadzi drzewo z pomocą organizacji „Ecologi”. Można powiedzieć, że misją Raw Nature jest nie tylko dostarczanie zdrowej, wegańskiej i wolnej od okrucieństwa pielęgnacji (produkty Raw Nature nie są testowane na zwierzętach), ale także dbanie o naszą planetę.

 

Oto kilka przykładów przyjaznych dla ziemi praktyk stosowanych przez firmę Raw Nature:

Opakowania kompostowalne

Opakowania produktów Raw Nature są w 100% kompostowalne, usunięto wszystkie zbędne elementy, zachowując przy tym atrakcyjność i funkcjonalność opakowań! Tworząc swoje opakowania kartonowe, producent zadawał sobie pytanie: czy są w opakowaniach elementy, które nie służą żadnemu celowi? Czy każdy element nadaje się do recyklingu? I gdy odpowiedź była przecząca – wówczas musiało to zniknąć. Usunięto wszystkie zbędne detale i wrócono do zrównoważonych podstaw.

100% Karton

Opakowania są wykonane w 100% z tektury - zaprojektowanej przez samą „Matkę Naturę”!

• Delikatny dla Ziemi

W Raw Nature kochają naszą planetę, więc starają się uczynić ją lepszym miejscem - a jaki jest lepszy sposób na okazanie miłości niż stworzenie produktu, który jest delikatny dla jej zasobów! Tworzenie asortymentu produktów do pielęgnacji skóry pozyskiwanych lokalnie i wytwarzanych rzemieślniczo jest samą definicją zrównoważonego rozwoju.

 

 

Robisz dobrze z każdym zakupionym u nas produktem firmy Raw Nature:

• Za każdy zakupiony przez Ciebie produkt zostanie posadzone 1 drzewo przez „Ecologi”

• Używając certyfikowanych, nietoksycznych produktów do pielęgnacji skóry, zmniejszasz popyt na produkty zawierające toksyny

• Wybierając produkty, które są w 100% certyfikowane wegańskie, ratujesz zwierzęta przed cierpieniem dla zysku w komercyjnym przemyśle kosmetycznym (produkty Raw Nature nie są testowane na zwierzętach)

• Wspierając Raw Nature, pomagasz wspierać organizacje charytatywne, takie jak Ecologi, Trees That Count, Sustainable Coastlines i The Good Fund

Ale najlepszym efektem jest zdecydowanie podarowanie sobie zdrowszej, piękniejszej skóry - naturalnie!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl