Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Dlaczego warto przyjmować tran?

Rosita Real Foods to zaufane źródło olejów z surowych rybich wątrób, pozyskanych z dziko żyjących dorszy atlantyckich (Gadus morhua), poławianych zgodnie z zasadami zrównoważonego rybołówstwa na obszarze czystych wód odległych norweskich fiordów.

W procesie ekstrakcji i produkcji nie stosuje się żadnych rozpuszczalników ani urządzeń mechanicznych. Tran jest nierafinowany – wytwarzany bez użycia wysokich temperatur w procesie, który zachowuje wszystkie jego niezwykłe wartości odżywcze.

czytaj całość »
Dlaczego unikać przetworzonych olejów z ryb oraz wątrób Rybich?
Dlaczego unikać przetworzonych olejów z ryb oraz wątrób Rybich?

Wiele ze standardowych olejów rybich pochodzi od różnorodnych ryb o różnym stopniu skażenia, czego konsekwencją jest konieczność zastosowania chemicznych metod przetwórstwa, w celu uzyskania produktu nadającego się do konsumpcji przez człowieka. Zazwyczaj ryby po złowieniu poddawane są procesowi oczyszczania, w wyniku którego uzyskiwany jest rafinowany olej o długim terminie przydatności do spożycia. Oczyszczony olej poddawany jest procesom przemysłowym takim jak: odśluzowanie, wybielanie, dezodoryzacja (pozbywanie się nieprzyjemnych zapachów), destylacja w wysokiej temperaturze oraz oczyszczenie węglem aktywnym.

czytaj całość »
Sklep RealFoods.pl wystartował :)
Sklep RealFoods.pl wystartował :)

Niniejszym wszem i wobec ogłaszamy otwarcie naszego sklepu  

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą, w której znajdziecie jedynie prawdziwą żywność i zdrowe produkty - tylko takie jakich my sami używamy. Pierwszymi produktami, które chcielibyśmy polecić, są naturalnie pozyskane, świeże, surowe i nieprzetworzone oleje z wątrób rybich firmy Rosita Real Foods™, dotychczas niedostępne w Polsce, a znane i cenione na całym świecie, począwszy od Stanów Zjednoczonych, przez Europę zachodnią aż po Australię i Nową Zelandię.

Życzymy udanych zakupów!

Kasia i Robert

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl